| Mihai2302 a întrebat:

Ce se intampla daca stergi o nota din carnet?

4 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

N are rost. In catalog tot apare laughing

| dannyel86 a răspuns:

Nota din carnet e pentru evidenta ta sau a parintilor legata de notele primite pe timpul anului scolar. Nu se schimba situatia ta scolara daca modifici notele din carnet. Cele inscrise in catalog sunt valide si de ele se tine cont la calcularea mediilor.
Stergerea notelor din carnet e doar un mijloc de a ascunde celorlalti ce note ai primit, dar ei oricum pot afla adevarul daca cer dirigintelui notele din catalog.
Iti faci mai mult rau decat bine. happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Iei o bataie de la parinti

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai fi fost MAGICIAN, daca o faceai sa dispara si din catalog, fara sa o stergi.