| cristidan1 a întrebat:

Ce se intampla in naruto dupa seria care a rulat si in Romania sasuke devine rau sau ce?

Răspuns Câştigător
| beastboy84 a răspuns:

Da pleaca la orochimaru si intra in akatuski dupa ce il omoara pe orochimaru

| cristidan1 explică (pentru beastboy84):

Si nu se mai intoarce la naruto?

| beastboy84 a răspuns (pentru cristidan1):

Eu sunt la episodu 276 din Naruto Shippuden unde Naruto a fost invatat de 8 cozi sa isi stapaneasca chakra vulpii, nu stiu ca acum Madara Uchiha il are pe sasuke dar de cand sasuke s-a dus sa se bata cu toti 5 kage si s-a bagat Madara ca era sa il omoare unu dintre kage nu a mai aparut. si madara la toti kage le-a declarat razboi si acum se lupta astept episodul urmator, dar cred ca se va intoarce dar in Naruto Akkipuden. nu stiu uita-te pe you tube la Akkipuden. Bafta!

| cristidan1 explică (pentru beastboy84):

In prima parte ultimul episod se spunde ceva ca gara ar fi sensei ce e aia?

| beastboy84 a răspuns (pentru cristidan1):

Nu Sensei ma. (maestru inseamna) Gaara e Kazekage