| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poarta in vara anului 2009? ca nu stiu cu ce sa ma mai imbrac!

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Haine lejere, comode, rochii lungi vaporoase cu imprimeuri florale, pantaloni scurti, sandale cu talpa joasa si bretelute, maieuri baby doll...etc

8 răspunsuri:
| mircea a răspuns:

Si stai asa pana afli?

lolita
| lolita a răspuns:

Se porat albastrul tip marinaresc, si in general cam toate culorile.

| mikiscence a răspuns:

Ce-ti place si-ti sta bine si te caracterizeaza...nicidecum obligatoriu ce-i in trend...

| nikkkoleta a răspuns:

Cu ce stai bine cred... nu-i asa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar trebuie sa se poarte in fiecare an ceva?

| alina_8976 a răspuns:

Ce vrei tuhappy. cu ce te simti tu bine. fii speciala. nu trebuie sa fii ca toti, sa arati bine.

| ancasobo a răspuns:

Se poarta hainele lejere, inflorate, colorate, safary, si tot ceea ce-ti vine bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poarta hainele de culoare albastra si mai ales fuste lunsi si maicutze scurte... dar cine prefera alte culori nu cred ca nu ar fi in pas cu moda asa ca purtati culorile naturii de care e inconjurata vara