| anonim_4396 a întrebat:

Ce se spune despre persoanele care au zodia si ascendentul la fel?

2 răspunsuri:
| Emma a răspuns:

Nu stiu ce se spune.dar iubitul prietenei mele este nascut cu o zi mai tarziu fata de ea, anii difera
Pot spune ca se inteleg ft bine!
Sunt de 6 ani impreuna happy
Deci, poate ca nu e bine sa ascultam chiar tot ce zic astrele!
Oricum... unde dragoste nu e, nimic nu e! Degeaba sunt compatibili daca nu se plac!

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Au mereu caracteristicile zodie lor...deci nu trebuie sa cauti la alte zodii sa afli mai multe detalii;
se intalnesc rar...si cam asta stiu eu.