| anonim_4396 a întrebat:

Ce semnifica faptul ca de fiecare data cand ma uit la ceas e si 43?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Pai inseamna ca e si 43batting eyelashes nimic mai mult laughing

dar se spune ca daca te uiti la anumite minute la ceas ar insemna ceva, de exemplu daca e fix atunci te iubeste, daca e si un minut te dorescte, daca e fara un minut te insala iar daca e de exemplu 1:01 sau 22:22 atunci se gandeste la tinebatting eyelashes dar sunt superstitiibatting eyelashes

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Ca ai uitat sa pui baterii ceasului.

| Libelle a răspuns:

buna! cred ca numai mama omida poate sa-ti raspunda la intrebare, asa ca roga-te sa aiba cont pe TPU:p

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă se întâmplă mai multe ore la rând, probabil că minutarul s-a blocat şi doar ăla de indică ora (orarul) înaintează.

| Mirela a răspuns:

Nu stiu laughingdar si eu aveam o problema cu 48 straight face dupa am inceput cu "8. 18. 28. 38. 48. 58"zaustraight facenu t mint.asta acu 1 an

f tare raspunsul lui "sol"rolling on the floor

| cretzufinish a răspuns:

Nimic. happy Nu mai crede in asa ceva. Sunt doar niste superstitii.

| tia a răspuns:

Nimic, pura coincidenta :d