| Stephanya a întrebat:

Ce semnifica visele? Argumentati...

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Bună!
Teoretic, visele sunt o proiecţie al inconşientului însă sincer, eu prefer să cred că sunt doar un semn al unei dorinţe puternice, mistuitoare.

2 răspunsuri:
| ShotYouDown a răspuns:

In opinia mea visele sunt doar chestii din capul tau, ele nu reprezinta nimic, atunci cand iti incarci subconstientul cu mii de ganduri el trebuie sa scape de ele cumva. si ti le transpune ca vise

| AngieT a răspuns:

Visele sunt reflectari ale subconstientului. Nu trebuiesc luate foarte in serios tongue nu au puterea de a prevesti viitorul sau asa ceva. Conteaza sa nu asociezi visele cu evenimentele din viata ta happy