| Andr3e a întrebat:

Ce sentiment ati vrea sa fiti? Ce floare ati vrea sa fiti? Ce obiect ati vrea sa fiti?(Nu e tema...Doar asa. K sa mai stiu si eu ce gandeste lumea in ziua de azi) Argumentati!big grinbig grinbig grin; x Dau funda la cel mai tare raspuns!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Ce intrebare frumoasahappy
As vrea sa fiu 2 sentimente: Dragostea-Pt a unii oamenii
Fericirea-Pt a-i pastra indragostiti, si pentru a nu se despartii...
Trasndafirul-Pt ca vreau sa provoc fericire celui care ma primeste
Un inel- Sa stau pe mana unei femei, si sa-i provoc fericirewinking
Totul la mine se refera la fericire, pentru mine, asta conteaza mult, sa fiu si eu, si sa vad si lumea din jurul meu fericita

5 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

As vrea sa fiu tristetea sad Ptr ca sunt trista crying
Narcisa love struck Ca imi place happy
Calculatorul laughing. Ca are internet si multe dinalea, si plus ca sunt toata ziua p el love struck
BYe kiss

| xqevilkissworldx3 a răspuns:

As vrea sa fiu fericirea, sa vad unde apar mai des. As vrea sa fiu trandafirul, sa fac parte la toate cererile in casatorie sau replici de dragoste intre 2 oameni. As vrea sa fiu o haina, sa vad cati oameni "miar" face un complimenthappy

| ionutzul31 a răspuns:

Cred ca te plictisesti enorm de mult, am dreptate? :->

| Andr3e explică:

Imi place cum ati raspuns.Mai astept pana maine, iar maine dau Funda!big grin

| biencutza98 a răspuns:

As vrea sa fiu Ura, trndafirul si lama:X