| AliceHappyGirl a întrebat:

Ce sentimente va cuprind cand va amintiti de fostul/a iubit/a?

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nostalgie si parere de rau.

| Cristary a răspuns:

Pfiu, de amaraciune. Mai inghit in sec, ca sa nu incep sa bocesc. straight face

| Georgix a răspuns:

Dezamagire... broken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi voi aminti intotdeauna cu mult drag, fiindca este un baiat deosebit si l-am iubit enorm de mult.Inca mai port anumite sentimente, insa acum in momentul de fata consider ca nimic nu e intamplator pe lume si ca e mai bine pentru amandoi ca ne-am despartit, fiindca desi aveam multe calitati in comun, exista o singura si mare diferenta intre noi cu care niciodata nu as fi fost de acord.Insa ii doresc in continuare tot binele din lume, sa fie iubit si fericit asa cum merita si pe viitor sa aiba parte de acea relatie si implinire asa cum si-o doreste el.happy

| Zaniixx a răspuns:

Pai in primul rand dezamagire, uneori ura(daca judec cu mintea)... dar daca vb din punct de vedere sentimental.ink simt iubire pentru el...sad