| anonim_4396 a întrebat:

Ce serial va place mai mult: Lost sau Married with children(Familia Bundy)? Sau spuneti voi unul care va place.

Răspuns Câştigător
| emy_8408 a răspuns:

The Tudors, Lost.

8 răspunsuri:
| TutiQ a răspuns:

Eu una ma uit la "One Tree Hill", inainte de asta m-am uitat la "Friends". Recomand serialele astea, toate sezoanelehappy

daniela
| daniela a răspuns:

Married with children(Familia Bundy)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gossip Girl, Merlin, 90210 (varianta noua), CSI Miami, NY...

| juno a răspuns:

Gossip Girl, Merlin, 90210(varianta noua), CSI Miami, NY...scz, nu stiu de ce mi l-a pus o data anonim.

| daniDeeDee a răspuns:

Prison BREAK. cel mai bun serial. ever!

| Ionutzsa a răspuns:

LOST :X
Dr. House
Grey's Anatomy
Smallville
One tree hill
Chuck :X
Heroes:X
Supernatural :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi la ce v-ati uitat si v-a placut cel mai mult?

| mermadia a răspuns:

Nu am timp sa vad seriale si rabdarehappyinsa, imi plac la nebunie familia bundy! mi se par super-amuzanti.si am mai vazut si friends, dar foarte rar, cand prindeam.