| Iuliana186 a întrebat:

Ce setări trebuie să fac pe facebook pentru ca oricine(nu doar prietenii) să-mi dea like la poze?

3 răspunsuri:
| biosh97 a răspuns:

Intri la setarile profilului si selectezi bulinuta aceea care arata ca Globul pamantesc in dreptul casetei "vizibilitate profil" care inseamna ca ai profil public, care poate fi vazut de toata lumea. (nu stiu daca am tradus bine pentru ca eu am facebook-ul in engleza) happy

| superboy45 a răspuns:

Dai la editeaza si iti va aparea un buton acolo cu, Na la mine scrie : Personalizat, la tine nu stiu cum e la tine...si dai pe ala si iti apare prieteni prietenilor si etc, si dai la cine vrei sa le vada sau sa poata da like

| Vlad_Andrei_1998_mYL0 a răspuns:

Intra in comenzi rapide pentru confidentialita -> cine poate sa-mi vada lucrurile -> si selecteaza prietenii prietenilor