| fjgjejjhf a întrebat:

Ce siar dori un baiat de 14 ani de ziua lui? dau funda si vot :d

10 răspunsuri:
| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

Un tricou cu mesaje d'alea facute la comanda gen nu sunt gaozar, sau vazusem unul cu instructor de sex, prima lectie gratuitalaughing). Poti sa'i zici vanzatoarei ce mesaj vrei tu si o sa-l imprime pe un tricou.Mi s-ar parea ca lumea.

| elasexygagica a răspuns:

O gagicalove struck o gagica sexy pe nume Elalove struck

| Andrrr a răspuns:

Cel mai probabil haine.Acum depinde de ce buget vorbim. Daca e un buget ridicat, este potrivit si un parfum de firma.

| astamika24 a răspuns:

1.un tricou imprimat cu o poza cu clasa sau cu el sau numele lui scris cu graffiti
2.o minge
3.jocuri video
4.mouse pentru cs
5.il poti lua cu tine si isi ia el ce vrea

| Analy a răspuns:

Haine.

| fjgjejjhf explică (pentru Analy):

Inafaaaraa.ceva mai smecher smug

| Analy a răspuns (pentru fjgjejjhf):

O plimbare pe la Play Station!

| totmike a răspuns:

Depinde ce gen ii.fai\iai ceva original.un tricou o bluza niste pantaloni raman mici, se uita, uiti de ele.dar de ceva facut din inima sau in care se vede ca ai pus suflet nu se uita asa usor.de exemplu, la mime cel mai tare cadou o fost de la cel mai bun prieten.de ziua mea am fost cu el la concert truda.primul meu concert truda.sigur nu am sa uit.pe cand tricou care l-am primit acum doi ani de la x zace pe undeva prin dulap si probabil nici nu stiu ca il am si de unde il am.succes si distractie faina la party!

| JimmyThePunk a răspuns:

1) mike bun raspuns
2) Daca nici tu nu sti ce sa-i iei eu de unde draq sa stiu
3) punctul 4 nu are legatura cu intrebarea
4) merci Adi esti un tip super
5) nu conteaza cine-i Adi

| Smiley923 a răspuns:

Esti mare eu as propune:Haine, Telefon nou sau o consola