| 12Afasa2 a întrebat:

Ce simti cand iubesti?
Cel mai frumos rasp primeste funda!

Răspuns Câştigător
| OnnySky a răspuns:

Cand iubesti vezi totul in roz lumea e un loc mai buna mai mai frumos.Cand iubitul/iubita ta se aproprie de tine ai fluturasi in burtica, te simpti ca pe luna fara oxigen. Iubirea nu s epoate explica iubirea se poate simpti kiss...

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Simti ca razi mai mult timp esti happy cam asa ceva.

| MissChocolatte a răspuns:

Te simtii super mijtooooooo cand iubesti si esti iubit, dar cand iubesti si nu esti iubit te simti oarecum prost pentru ca stii ca iubesti o persoana pe care nu o poti avea, cand esti iubit si nu iubesti asa persoana practic nu iti pasa de ea dar ai cateva remuscari [Oare se mai gandeste la mine...vaii dar ce rea am fost cu el.sad ] Iubirea e frumoasa daca e impartasita in mod egal love struck e cel mai frumos lucru, daca esti iubit de persoana iubita simti ca nu mai ai nevoie de nimic.

| Kazimir a răspuns:

Iti vine o pofta mare sa faci sex... vorbeai de iubire de vagin?

| Sofia08 a răspuns:

Fluturasi in stomac!

| ostea a răspuns:

Cînd iubești simți că trăiești cu adevărat.

| memekiki a răspuns:

Buna pai nu stiu ce simt unii dar pentru mine cel putin e ca si cum poti face orice, ca si cum ai putea zbura cand esti langa persoana iubita, parca nu mai simti frigul iarna cand esti in imbratisarea lui, ca si cum ochii lui sunt oceanul de cuvinte nespuse, te simti protejat, iubit si simti ca poti sa ai incredere in acea persoana.Poi cred ca e putin cam siropos dar daca esti indragostit parca iti ia pieptul foc si simti o caldura in suflet, iti bate inima ca niciodata si uneori faci lucruri prostute, dar ai da orice pentru ca acea persoana sati zambeascabig grin. sper ca ti-a placut raspunsul

| Oani a răspuns:

Acele priviri,te pirzi, te gandesti mereu la el|ea, cand te atinge simti ceva puternic in sufletul tau si te mai si balbai cand vorbesti.cred si ar fi frumos sa aflam toti acest sentiment

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filosofia spune ca tot ce facem-facem dintr-un sentiment.Sentimentele nu se pot descrie in cuvinte.
Iubirea este un sentiment frumos.Cand iubesti...hmm depinde pe cine(mama, tata sau un/o baiat/fata) simti ca iubesti.
Ce altceva ai putea simti?
Esti atras/a de acea persoana.