| Deea18 a întrebat:

Ce simtiti atunci cand persoana draga iti spune niste vorbe la nervi pe care le regreta apoi? Nu jigniri, doar niste vorbe care poate pe tine te dor...cum ar fi "lasa-ma" sau "nu vreau sa aud de tine". Ce ati face? Cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Daca as fi sigura ca si eu ii sunt draga, as astepta sa-i treaca. Dar daca as simti ca ceva s-a schimbat in ceea ce simtea pentru mine, m-as ingrijora si as socoti acele cuvinte un inceput al sfarsitului. Dar fii fara grija:inima ta va simti imediat daca e cazul sau nu sa te ingrijorezi.Pana la urma, cuvintele acestea pot fi inofensive, modul in care sunt spuse conteaza.Stii cum se spune:tonul face muzica!

1 răspuns:
| Dydy2306 a răspuns:

Mi s-a intamplat de cateva ori. dar "ii platesc cu aceeasi moneda", poate si fara sa vreau pentru ca ma enervez foarte repedehappy.