| anonim_4396 a întrebat:

Ce site penibil nimeni nu raspunde la intrebari serioase doar la banale sau fara sens huuuo

7 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu e vorba ca nu rapundem la intrebari serioase, ci ca intrebarile multe nu sunt serioase.

| Dash a răspuns:

Asta din ce categorie face parte?

| TraficantaDeFunde a răspuns:

Huh chiar? Si ti se pare ca "intrebarea " pe care ai pus-o tu acum are sens? rolling on the floor daca nu-ti place dc te-ai mai inregistrat tongue

| GeorgiV a răspuns:

Salut! De ce spui asta? Ai o întrebare atât de dificilă, sau pur și simplu este o observație? Adevăru-i că, în cazul în care site-ul nu te ajută cu nimic, sincer, nu văd de ce te agiți! Există și altele. Iar dacă te agiți, nu cred că este ok ca acest site, deja penibil, conform spuselor tale, să fie întărit de chiar replica ta ce debordează de frustrări.
Totuși, dacă te putem ajuta cu ceva, măcar încearcă!
Nimeni nu te mănâncă!
Iar dacă ai încercat și ești nemulțumit... Poate că, în final, lucrurile nu stau chiar așa, deci, nu sunt așa negre...
Oricum ar fi, o seară faină să ai!

| petruclaudiu78 a răspuns:

Daca ai dreptate, avand in vedere ca ai deja peste 6 raspunsuri, postarea ta e banala sau fara sens?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aceeasi parere o am si eu.