| Beibyyyyy :-x a întrebat:

Ce site-uri ca

http://www.thesims3.com/home.html

Stiti?:D

Vreau sa iau case, mobila, tatuaje etc.:D

2 răspunsuri:
| alice14 a răspuns:

Stiu eu un joc f tare, online, 3d in care estio persoana virtuala, iti poti face tatuaje [ca tot i spus tuh tongue], ai o casa, poti cumpara mobila, ai magazine si e gratis! ti`l spun daca imi dai fundita tonguewinking

| alice14 a răspuns:

Stiu eu un joc f tare, online, 3d in care esti o persoana virtuala, iti poti face tatuaje [ca tot ai spus tuh tongue], ai o casa, poti cumpara mobila, ai magazine si e gratis! ti`l spun daca imi dai fundita tonguewinking