| MUFFIN0000 a întrebat:

Ce site-uri de socializare imi recomandati ca sa imi gasesc prieteni noi?

10 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Vezi pe viatanuevirtuala.ro sau pe iesinaibiidincasa.ro
Sau pe lasatelefonulsitraieste.ro

Viata reala, da-le naibii de retele sociale.

| Rd79 a răspuns (pentru Plato):

Da, exact. Sa se duca la magazinul de prieteni sa sa-si ia cativa de acolo, nu? Am auzit ca e super oferta weekendul asta.

| Plato a răspuns (pentru Rd79):

Inainte de internet nu avea nimeni prieteni?

| Rd79 a răspuns (pentru Plato):

Inainte de telefoane, cat vorbeau oamenii cu rudele din alte orase?
Asta inseamna ca acum ar trebui sa procedam la fel, sau ce?

| Plato a răspuns (pentru Rd79):

Probabil ca esti un copil, a carui singura viata e cea virtuala, deci nu are sens sa discutam.

| Rd79 a răspuns (pentru Plato):

Un argument foarte convingator. Bravo, ai castigat discutia.

| MUFFIN0000 explică (pentru Plato):

Vreau o retea de socializare deoarece sunt dintr-un oras mic si aici stiu pe toata lumea. Vreau sa cunosc oameni noi si din alte orase sau chiar tari.

| Nemessys a răspuns:

Viata reala. Are o groaza de oameni conectati.

| ibaal a răspuns:

Prietenii nu se gasesc online...chiar daca traim in secolul asta atat de dezvoltat tehnologicwinking

| pansela a răspuns:

Incearca Facebook sau... vad ca s-a deschis ceva o retea sociala in Romania - Relatii.ro adresa https://www.relatii.ro

Oricum, atentie, cum spunea si beniamin : "Prietenii nu se gasesc online"