| anonim_4396 a întrebat:

Ce siteuri mai stiti pe care poti socializa, precum LIVEMONCHA, pot si si cu un interes anume, doar sa fie de socializare, ca si TPU sau altele mai faine?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Tagged, Netlog, Neogen,
"Netlog" este un site de socializare european care vizeaza in special publicul tanar --- te poti inregistra alegand una din retelele care functioneaza in statele europene dand un click pe sectiunea respectiva de aici : http://www.netlog.com/? all=1

Www.imvu.com Iti creezi un avatar, il imbraci etc etc. Ai optiuni de socializare, persoanele care iti plac le poti adauga la prieteni si poti gasi oameni din toata lumea :). (nu este extraordinar, dar este interesant).

| anonim_4396 explică (pentru AlinaaAli):

Merci mult. tagged e foarte tare

1 răspuns: