| Costathebest a întrebat:

Ce solutii exista sa nu mai fii skinny cu burta? Sa fii doar skinny? Sa nu mai iasa burta in relief cand nu o tin supta.

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Gasesti tot felul de videoclipuri cu teorie si chiar exercitii pe care le poti practica acasa, pe Youtube :

https://www.youtube.com/watch?v=LCGTO0ZkbxI

https://www.youtube.com/results?search_query=lose+belly+fat

| Violleta2022 a răspuns:

Sportul, asta este solutia corecta si ideala sa combati sedetarismul si sa iti intretii muschii.

Sa faci sport, sa alergi pe jos, ori cu bicicelta, sa faci abdomene, sa joci un sport de echipa: volei, handbal, baschet, inot samd.

Cum ai doar 16 ani, sala este interzisa, deci greutati si lucrul cu greutatile sunt interzise pana la varsta de 20 de ani, tocmai pentru a nu-ti bloca hormonii de crestere.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exerciții pentru abdomen. E plin netul dar trebuie sa te tii de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa exercitii fizice zilnic! Si abdomene

| Hyperion7 a răspuns:

Cel mai bun randament ai când lucrezi tot corpul, nu doar abdomenul.