| BlackAngel232001 a întrebat:

Ce speranta aveti? Fundita cea mai interesanta

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

Nu va fi ce-a mai interesanta.
Eu sper ca pe viitor sa-mi recapat piciorul stang, in intregime sa pot face un sport.De 7 ani, tot caut o sala de sport si cand le spun ce problema am... sad nu ma accepta. crying Nu imi e de ajuns, doar sa pot merge SPER la ziua cand ma voi duce la spital si doctorul va scrie pe foaie "APT PENTRU EFORT FIZIC".

5 răspunsuri:
| Madilyn a răspuns:

Eu am doua. day dreaming
Prima ar fi sa nu plece prietenl meu in Germania la inceputul verii. [ Suntem impreuna de 7 luni si ne-am atasat foarte mult unul de altul, iar acum parintii lui vor sa se mute acolo. ]

Si a doua : Imi doresc enorm sa intru la Liceul Militar si muncesc din greu pentru asta. [ De asta sper si cred ca o sa intru.happy ]

| BubblesDoubleS a răspuns:

C-o să mai apuc să fac ceva frumos ăn viaţa asta...

| xProxy a răspuns:

Eu sper sa gasesc fata potrivita! Sincera si sa nu minta!

| CutieBear a răspuns (pentru xProxy):

Deci sincera si sa nu minta, am inteles.=]]]

| strawberry03 a răspuns:

Sper in primul rand la fel ca Haxo0or sa-mi gasesc persoana potrivita si totodata imi doresc sa trec examenul la matematica pentru a ajunge la profilul dorit. Mai sunt si altlele, cum ar fi sa-mi indeplinesc visul de a ajunge scriitoare sau sa merg in Africa ori alte tari sarace pentru a ajuta copiii. Iubesc mult copiii:-x. Dar tu ce sperante ai?tongue