| anonim_4396 a întrebat:

Ce sport ajuta la cresterea sanilor?; sau in general sportul ajuta la creseterea sanilor?

2 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Sincer, n-am auzit niciodată cum că sportul ar ajuta la creşterea sânilor laughing.

dar sunt sigură că nu există. dar, în schimb sunt diferite remedii. încearcă la o farmacie sau să îţi comanzi un produs de pe internet, dar asta poate fii puţin mai periculos. nu se ştie ce efecte secundare are şi decât să-ţi pui viaţa în pericol, mai bine ţi le laşi aşa happy.

| NoOneKnow a răspuns:

Sportul nu ajuta la cresterea sanilor!
Sanii cresc datorita hormonilor si nu prea ai ce face in privinta cresterii lor.