| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti daca s-ar desfiinta chestia asta cu Voturile? Adica pe acest site sa nu se mai voteze drept stupid, folositor etc...Sau macar sa se stie cine cui da stupid si sa se ia masuri in cazul celor care acorda stupid doar pentru ca nu-i place user-ul respectiv.Credeti ca ar fi mai bine? Eu cred ca da.Nu mai sunt membru, dar am fost si stiu cum e sa iei stupid degeaba.

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ce pierzi daca iei stupid?oh go on

| Atotstiutorul a răspuns:

Ai Stupid de la mine pentru intrbarea asta! p. s. vreau si papion dala funda sau ce o fi

| mihaelutzamy a răspuns:

Nu, e mai bine sa ramana asa... daca cineva considera ca raspunsul tau este stupid, poate ca vei putea sa iei altfel problema si sa remediezi stupiditatealaughingEu cred ca e bine si ma amuza cand dau un raspuns bun sau chiar foarte bun, si unii isi bat joc si voteaza stupid. fundita?

| ACC a răspuns:

Miar plecea si mie asta da stiu un site pe care poti vota poti sa las comm si sa desenezi el este desenatori.ro

| alexalex_4797 a răspuns:

Mi-e imdiferent

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-e indiferent laughing
Si daca imi da "stupid" ce? Pe mine una ma amuza
Oricum tot eu am dreptate chiar daca unii nu vor recunoastelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce vrei tu Atotstiutorul -e laughingrolling on the floor? Fundita?laughingPentru raspunsul tau nu numai ca nu-ti dadeam fundita(daca mai aveam cont, pentru ca asa nu pot sa dau)da-ti dadeam si un stupid si nefolositorlaughingrolling on the floorap, si multumesc pentru complimentul intrebarii melelaughing