| RaVuL a întrebat:

Ce stari proaste poate sa iti dea marijuana la varsta de 16 ani? daca pun foarte putin intr-o tigara.Sa zic jumate de tigara marijuana jumate tutun?

3 răspunsuri:
| Giutsa a răspuns:

Drogalaule! O sa mori si din pl bani de flori!=]

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

Stari proaste laughing? incearca tu si daca nu o sa iti placa ce simti...

| Stilskin a răspuns:

Nu patesti nimic de la o singura tigara, asta depinde de caracterul tau, la unii oameni marijuana are efect iar la unii pur si simplu nu se intampla nimic. P.S. ai grija la politie