| Anonnnnn a întrebat:

Ce status aveti acum la messenger?laughingfunda pentru cel mai tare; xlaughing))

6 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

I've never given much thought to how i will die but dying in the place of someone i love seems like a good way to go. Asta zice Bella(Kristen Stewart) prima oara in Twilight:d

| Psihiatra a răspuns:

My snow white queen

| justsmile16LA a răspuns:

M-am gandit la statusu' asta toata ziua.laughing :-pwinking happy

| Ryuzaki a răspuns:

What's the difference between you and me?
I do what I want
And you do what you're told
So listen up
Shut the hell up
It's no big deal and I'll see you in Hell

| Lalala a răspuns:

Paul: Ai silicoane la cur Eu: Daaa Paul: Si botox? Eu: Daaa

pai era o faza azi ca am intrat intr. o clasa de a 8-a si nu stiu cine s. a holbat la curu' meu si apoi vine tipu asta mi-a zis daca am silicoane la cur si eu am si buzele mari si zice si daca am botox:Xlaughing

| pwp a răspuns:

Eu am un avatar cu Ian Somerhalder love struck si la status scrie''Cat poti fii de frumos? love struck love struck love struck '' si mai am in continuare un link in care da el un interviu!

tu ce ai?