| Anonnnnn a întrebat:

Ce status aveti acum la messenger?
nu vreau statusuri d pe net. vreau statusul vostrubig grinstraight face.
eu am:"si nu uita ca lumea vorbeste aiurea, e rea.incearca sa treci peste ea!"
funda pentru cel mai frumos status al vostru[; x]

16 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Si inca te'as mai vrea...
Chiar daca ai reveni la fel in viata mea,
Dar as fi mai rece, caci acum stiu
Tot ce'i frumos...repede trece

| aniriiiiii a răspuns:

Eu am : esti cel mai real lucru din viata mea love struck

| mihaelaa18 a răspuns:

Uite status meu:Am pus suflet in cateva momente `! De azi Stop Sentimente`! O sa rad, Sa traiesc. Dar fara sa Iubesc `! Dar mereu, nu uita. Vei ramane special in viata mea`!:-(

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna;*
Eu am: Desi ai trecut prin multe cu mine suntem totusi impreuna.Caci nu poti sa cazi cand tii pe cineva de mana; x

te pup;*

| adelutza29 a răspuns:

Stiu cå vrei`smug, daя nu pяea pσ†i.`talk to the hand.Cuм vrei †u,`:*asa vσя †σ†i`:╳

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Eu am acum la status:chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fii plina de probleme tot as glumi.pentru ca stii...viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist daca nu m-as purta asa?

Răspuns utilizator avertizat
| THC26 a răspuns:

Eu am >> Si cand zic sa moara mata, nu te injur... imi pun o dorinta >> happy

| Gabitsaaa a răspuns:

Ce Mult Te`ai Schimbat Dar Nu in Bine...Eu Nu te-am Lasat Dar Tu Pe Mine...M`ai Lasat Cand mi-a Fost Mai Greu, Chiar De Imi Spuneai Mereu: Nu Te Las Sufletul Meu

Dintre toate prietenele pe care le-am cunoscut tu esti cea pe care nu vreau sa o uit, si daca mor inaintea ta, voi ajunge in Rai si te voi astepta.

Iarta`ma ca te-am uibith,iarta`ma ca te-am ranit,iarta`ma ca ti-am zis ‘Pa’’, si-ai plecat din viata mea.`

Iubesc ca o proasta, caci nu realizez Cat sufar si tot ce pot sa fac e sa ma intristez

•- Tin la el cu toate ca m.am saturat. Dupa o mica cearta tot cu el ma Impac.

Am mai multee.; x

| Bibb1 a răspuns:

Eu am: stilul fu-thaaaaiii. simte-mi furia! =]]

| JaneEyer a răspuns:

In ultimul timp am avut o groaza de statusuri.Ti le voi da pe toatehappy
Multi oameni se ascund sub o masca.Desi crezi ca sunt buni, ei sunt foarte rai.Asa ca alegeti cu grija prieteni, pentru ca de fapt poti realiza ca cel mai bun prieten al tau este cel mai de-temut dusman.2)
Ma uit la cer noaptea si-mi aduc aminte clipele petrecute impreuna.Dar nu ma-ntristez, ma bucur ca s-a terminat. Poate ca totusi a fost o povara faptul ca am fost impreuna.Mie imi place sa te privesc cazand in genunchi ca sa te iert, dar pentru mine tu nu mai contezi.Te-am iertat de-atatea ori si n-am ajuns la nimic.Desi nu te mai plac, parca inca simt o scanteie care ma cureanteaza cand te vad.3)Nu-mi dau seama ce vad...Lumini,dar totusi ceata.De ce? Cred ca voi fi adancita pe viata in ceata asta deasa...4)Rad fara motiv si totusi simt numai durere.Am un zambet larg dar totusi plin de ura.Mi-e dor de tine dar totusi te urasc.Niciuna nu are o explicatie logica iar eu ma intreb zilnic ce se intamplastraight face5)
Ce usoara e moartea...Nu simti nimic.Dar cand esti constient de toate cele, realizezi ca preferi sa mori in locul persoanei iubite chiar daca va fi dureros.6)Viata este foate scurta si poti sa o pierzi oricand.Asa ca traieste-o, sau te vei trrezi mort, departe de cei dragi.7)Plangi cand ai ceva pe suflet,fi trist daca se intampla ceva rau,razi fara motiv,fii vesel daca crezi ca trebuie,simte-te bine cu prietenii tai,stai cat mai mult timp cu persoana iubita, traieste clipa, pentru ca nu stii cand se poate termina totul.
Sper sa-ti placa. Daca le gasesti veodata pe Facebook la Phrases sa stii ca eu le-am pushappy

| aaaaaaa1 a răspuns:

Lasati`ma sa fac si bune si rele, dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

| WiGGy a răspuns:

"poate-i tzuica, poate-i vin, poate-i pipi de rechin"

| deya95 a răspuns:

Un prieten adevarat e greu de gasit, si mai greu de parasit si imposibil de uitat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,deocamdata nu am nici un statushee hee dar cel mai frumos status care l-am pus eu vreodata,nu am sa il uit niciodata,suna cam asa,,esti o jigodie, sper sa te simti,, iubire"" laughing

| Anda_5861 a răspuns:

Eu am:asa-i?laughing...trebuie sa ma cunosti ca sa il intelegilaughing