| pastru009 a întrebat:

Ce status funny preferat aveti?(engleza sau romana, nu conteaza)
Funda celui mai amuzant.

Răspuns Câştigător
| Mymiii a răspuns:

Preferatele mele sunt: "Se spune că banii nu aduc fericirea, dar toți vor să se convingă singuri". Vorba aia : Da-mi, Doamne, rabdare! Ca daca imi dai putere ii omor. Un mut ii spune surdului ca a vazut un paralizat fugind. My name is Bond! Vaga Bond. Daca dragostea e oarba cumparai ochelari... Sper sa iti placa si tie!

3 răspunsuri:
| SimoNARaluCA a răspuns:

Whoever said money can’t buy happiness simply didn’t know where to go shopping.

BADUM-TSSS! Statusuri de materialisti laughing

| Morphines a răspuns:

„Vorba aia : Dă-mi, Doamne, răbdare! Că dacă îmi dai putere îi omor." big grin

| 1234dany5 a răspuns:

Pai am si eu cateva (adica doua) : tongue 1.Zambeste pana mai ai dinti! 2.Intr-o relatie este nevoie de minim doua persoane dar se pare ca unii nu stiu sa numere. :p