| anonim_4396 a întrebat:

Ce statusuri pentru tirfe stiti? de exemplu "Cu tine o zi cu mine o ziata, eu iubita tu ramii o zdreanta" sau "Vezi tu scumpo, o fi stat si cu tine! Stiu, stiu si ca a arso cu altele, dar el are o fata si pentru el fetita lui e cea mai importanta!"?

Răspuns Câştigător
| portocala225 a răspuns:

☻Azi unicate, maine copiatee. De toata lumea invidiate!big grin

♥ Daca sunt subiect d Barfa Tu cretino esti o tarfa!love struck

♦ Ii ignoram pe cei ce ne adora,ii adoram pe cei ce ne ignora, ii ranim pe cei ce ne iubesc, si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc! ♦

♣ Prieteniile noaste sunt perfect adevarte cause` momentele de nebunie sunt nenumarate iar clipele speciale, raman neuitate love struck

• Uite cum e,dragostea inseamna durere,cand numai unul o da si celalalt o cere…!sad

♠ Zambeste celor ce te urasc,sa simta ura ta,zambeste celor ce te iubesc…sa simta dragostea ta,iar daca intr-o zi cei pe care ii iubesti te vor trada,zambeste-le,sa simta indiferenta ta. ♠

◘ Spui că e o copilă... dar aşa cum e ea, ţi`a furat inima! Arată`i că o iubeşti,nu fi prost /Pune`ţi şi tu o dată inima în folos`! ◘

○ N`am uitat ce ti-am spus si cum era inainte,n`am uitat ca te iubesc, doar ca nu`mi aduc aminte! ○

☺E o alta zi in care mi-am pierdut ideea, moralul e la pamant si marijuana e cheia!☺

◙ Nimic nu este mai scump decat o sansa ratata. ◙

♪ Ce sa vezi?! Ai intalnit o fata simpla dar care t fascina doar cu simpla prezenta,
Sunt o fata normala! Sunt ceilalti care ma fac sa ma simt speciala.love struck

♫ Si daca te urasc, e pentru ca te-am iubit...sad

☼ Ezita sa crezi ca viata e trista!love struck Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista.☼

► Draga mea nu mă privi cu ură! Te iubeşte dar eu sunt mai bună`! ►

◄ Desi traim in alb negru, Nu ne impiedica nimeni sa visam in culori...◄

↕ Multe barfe! multe tarfe. Asta`i viata! Cand te gandesti la ele te apuca greata!oh go on

‼ N`o sa-ti zic ca nu pot sa traiesc fara tine, pentru ca pot, da`nu vreau! ‼

☼ Si totusi... visele devin realitate [(:] ☼

¶ Ea e Ea. N`o compara cu toate zdrentsele din viata ta oh go on! ¶

§ Ea nu-i ca restul`, ea e pur si simplu ea! §

♥ Domină ca să nu fi dominat! ♥

▬ Cand totul ti se pare greu si lumea te barfeste...asculta sfatul meu:traieste si iubeste! ♥

↑ Baietzii au balansu` lor fenomenal. Dar intotdeauna fetele au rolu` principal.; p ↑

↓ E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit!sad

#. Timpu` se scurge`n [RELUARE] #

→ Sunt doar realista, stii bine cuvantu` noi nu mai exista.→

•Cei slabi nu vor putea niciodata sa ierte. Iertarea este calitatea celor puternici!←

∟ Deşi trăim şi luptăm împreună, fiecare moare singur. ∟

▲ Toate trec, asa se spune, Dar nimic nu trece fãrã sã lase urme.▲

▼Zâmbeste chiar dacă ai să cazi! Chiar dacă soarele apune si azi! ▼

$ Si`mi aduq amintee. Cum imi zambea Shii ma priveaa. Si`mi spunea Nu te Lua dupa Lumeaa asta reaa!straight face $

♣ Să poţi să fii acelaşi când totul e schimbat,să poţi să fi indiferent când totul te-a marcat.♣

♠ Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge, Te raneste si te doare!♠

• Stiu am un talent nativ, sa folosesc un zambet fin pe post de sedativ! •

hai ѕa fugim, ѕa evadam...hai ѕa ne ascundem ∂є adevar...hai ѕa mintim ca є perfect...hai ѕa fim suflet, nu obiect!

◘ Nu mai sunt cum eram...Acum zambesc, atunci plangeam, Nu te mai cred, e prea bizar... Povestea e la FiNaL!◘

ò Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam smug!love struck

# Ramai cu ea, asta ai ales, merg pe drumul meu, Al tau?! Scumpule, e in celalalt sens!love struck

5 răspunsuri:
| tigersss a răspuns:

Esti o curva mica si de dai cumintik esti o curva mica si asta te cam strica esti o curva mica si nu e de mirare asta pentru ca mata a fost o curva mare

| Deny1333 a răspuns:

În ambiţia mea vorbeşte cu ea, nu ştie ce să mai zică, crede că mă oftic. Ia dă`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a făcut nopţile zile; pentru mine sau pentru tine?

| Kaℓi a răspuns:

Wow, chiar exista asa ceva? adica, exista persoane care isi pun asa ceva la status? hmm...

| ArT_2528 a răspuns:

Parfumul meu in bluza ta si stilul meu in mintea ta! Vei cauta privirea MEA in fiecare EA din viata ta!

In amibitia mea vorbeste cu ea, nu stie ce sa zica, crede ca ma oftica, ia da-i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptile zile pentru mine sau pentru tine?

Ma copiezi...sh?! Ce-ai rezolvat? O papusa cu o zdreanta e greu de egalatwinking

Toate papusile Chuky se cred Barbie in ziua de azi!

Pissiii da-te din calea mea ca te calc pe coada!batting eyelashes

Cant toate javrele se prefac ca stiu. ridica doar degetul mijlociu _||_

Tarfooo! Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri!

Unde sunt eu e si el se stiee! devil Lumea sa stiee il iubesc la nebunie! :X Hai zdreanto iesi in fatawinking dai tu pofta de viatawinking Arunca gesturi de tarfa din tine phbbbbt Suge-o cum stii tu mai bine devil Te ia cu el. tu ai vrutwinking Dar se pisa pe tine si ma alege tot pe mine!

| anotza a răspuns:

Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].
Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut
Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus.restul`? doar vorbe goale!
.Si imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!

.Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci. Pleak pe bune.

Te uiti nebunule nu-i asa ai vrea sa fie ca mine tarfa tha? stiu acum am pe altul degeaba iti pare rau nu m ai esti printul meu

Iubeşte`O, nu`mi pasă, păstreaz`O de tot. Iar pe mine, priveşte`mă şi linge'te pe bOt!

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? Nu Fraiere Nu ma intereseaza. Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA. EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa. Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Crezi ca ma faci geloasa!:O nu dragul meu, nu-mi pasa ramai cu penala ta ca sunteti praf si tu si ea (dar mai ales ea)

De azi azi iti spun "PA". Si nu mai existi in viata mea Stiu ca daca te uiti la mine Nu o sa iti para deloc bine Nu m`ai iubit. ti-ai dat seama ca ai fost un nesimti

Da pe ea nu o mai intereseaza :]] Ca tu te gandestii la ea! Se pisa pe grija tha!:]] [I love imposibl; e; X!]

Respectul ee ceeaa ` ce primesti pentru ce faci`. tu ma respecti pe mine. si eu din respect ma pisJ ` pe tinee.;

Iubeste`o numi pasaa... Pastreaz-o` de tot`. iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot`

Toţi te iubesc că vor doar să te f**ă! Eşti tare fato! Cea mai mare paraşută!

Vine cate`o tarfa la mine si-mi zice cam asa :"Fata sa stii ca mie mi-ai placut dintodeauna" Sa moara mata?! Date`dracu`...Se vede dupa fata ta ca ai zambetu acru!
Tin` langa`mineh`doar pe`cineh`iubesc`. de proaste`doar ma fOlosesc`!"
Daca sunt subiect de barfa `tu cretinO esti o Tarfaa` sperr sa te ajute

Sh'cum se schimba unii in curve.nc nu'ti vn sa crezi

Dar tie iti pare a fi fenomenalTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nou

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vz ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Nu esti decat o marioneta si iti dai impresii.esti ''vedeta'' ma faci sa rad.esti chiar penibila.dar tu te crezi ''irezistibila''

Aveti calitati aparente sh defecte permanentesunteti fete numite 'curve' dar care va credeti decente

e bagi in viata mea cu fiecare secunda...pey normal ca a ta e praf!

Ai uitat? eu am tupeu. ramai in spate, ca in fata sunt eu!

Stii ceva dragutzaa? e mare diferenta intre tine si mine.eu nu am sange de tarfa in mine

V0i va chinuitsi s` ma barfitsi, iar eu m` distrez auzindu`va
• Nu s`ntem Nici Tampite Nici neb0ne`.Sn`tem D0ar 0riginale` [; x

sper ca te-am ajutat:*