| iepurica_7902 a întrebat:

confused Ce stiluri de dans vor fi maine la "Dansez pentru tine"? (am auzit ca vor fi 3 stiluri, e adevarat?) confused

Răspuns Câştigător
| pufarina a răspuns:

Da! hip hop, tiganesc si tango parca :* funda?

3 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Nu ca m-as uita, dar mi-a zis o prietena ca vor fi 3... Nu stiu ce sa cred confused

| iepurica_7902 explică:

Tamgo a fost data trecuta, acum parca este un dans conteporan in ploaie (scrie pe site) dar asta e pentru duelisti, si mai e unul dar am uitat cum se cheama big grin

| iepurica_7902 explică:

Au fost asa: dans contemporan in ploaie, dans tigansec in ploaie si dans la bara parca...