| ZuzaTA a întrebat:

Ce stiri noi mai stiti despre Tokio Hotel? Cele mai multe Dau FUNdoi kisskisskiss (+vot) big grin

Răspuns Câştigător
| Onica_Cassy_1993 a răspuns:

Am citi pe o pagina ca Gustav si Gerog stau in Germania, iar Bill si Tom in America! cred ca s-au destramat! :((
Bill s-a tuns si vopsit in blond! Tom are prietena x-( (cu care se saruta in masina x-() exista o pagina de facebook care posteaza mereu despre ei http://www.facebook.com/TokioHotelTurkeyTR ...cam asta stiu despre ei

2 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Am auzit ca au marit preturile la cazare.

| FesCuDungi a răspuns:

Nu se mai stiu prea multe de ei! thinking