| asdgfd a întrebat:

Ce stiti despre ambulanta fantoma? vreau cat mai multe informatiilove struck!puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

O ambulanta care face kidnappare, in special de copii, ca sa le ia organele ( rinichi,ficat, etc) si sa le vânză, ca sa faca si,, iei,, banutsi happy

| Grigoo a răspuns:

Oamenii care trăiesc în localităţile situate la limita dintre judeţele Argeş şi Dâmboviţa sunt convinşi că o ambulanţă umblă prin zonă, după posibile victime cărora să le ia organele. Localnicii sunt convinşi că ambulanţa circulă numai în zorii zilei sau după lăsarea întunericului şi, spun oamenii, vânează copii şi bătrâni. La şcoală, micuţii au fost avertizaţi de pericol, iar poliţiştii au pornit chiar o anchetă

| asdgfd explică:

@Grigo.nu aveam nevoie de lucruri luate dp net.pentru ca asta am citit si eu.straight face. vreau sa stiu daca sunt adevaratestraight face

| asdgfd explică:

@xxcris...: am auzit si eu de asta.cu baiatu injunghiat.dar eu stiam ca era vb de skate parca din iore si ca venise ambulanta si l-a injunghiat pe un baiat.si restul nu stiu.s-au batut pe acolo...am auzit de la ryder. poate il stiihappy

| CrisBebewantlove a răspuns:

E neagra. are numar de bulgaria, si unde scrie pe ambulantele normale 112, acolo scrie 666winking. si Mai scrie "prelevari organe". Aveti grija nu e de glumit cu asta! Umbla peste tot. Un prieten era in i.o.r si se juca, si a venit ambulanta ia bagat un cutit in picior. dupa peste 2 ore, la adus mort cu trandafir in ochi ca avea ochii scosi, si ca un bilet ca banii de inmormantareeeeeeeeee! :O

| CrisBebewantlove a răspuns:

Doar abureli. happy
nu e adevarat...

| tavytavy a răspuns:

Sa intamplat un caz in orasul Bals, jud Olt...se zice ca 3 fete au fost gasite fara organe cu 20 de milioane in gura si un bilet ca,, ne pare rau si vam lasta banii pentru inmormantare''...dar se zice ca ia numai copii, ca au organele sanatoase! Nu e de glumit cu asa ceva!