| mimypyersycutza a întrebat:

Ce subiecte as putea adauga in revista unei clase(a VIII-a)?
fundatongue

1 răspuns:
| rutanklan a răspuns:

Cum sa treci de clasa a 8-a. Cum sa faci sa te simti mare. Cum sa faci mamaliga cu ciocan si sticla. De ce cresc copaci in paianjeni. Mananca sanatos, dormi mult, fa sport si mori oricum. Mi-am pierdut speranta si a functionat. De ce sa ne fie rusine de noi. Ce fel de persoana simpatizezi? Ai nevoie de o seara de sah pentru a iesi in oras? Cat costa admiterea in liceu. De ce sunt profesorii tristi? De ce suntem disperati cand ni se spune ca primim tema? Cine a fost primul profesor? De ce sa nu mananci inghetata cand mergi cu rollercoasterul. 7 Motive pentru care nu are rost sa traiesti. Cum sa ai grija de cainele tau. Samd...