| cipri08 a întrebat:

Ce subiecte pot discuta pe messenger cu o fata din clasa de la mine, pe care o plac si cred ca si ea ma place... am bagat-o de vreo patru zile in lista si n-am avut curaj sa-i spun nimic...Astept idei, la cele mai interesante dau fundita...

Răspuns Câştigător
| Bebitza_3599 a răspuns:

Paibig grin intreab`o ce muzica ascultabig grin ce ii place sa faca in timpul liberbig grin iesi cu ea la un filmbig grin in parcbig grin sau chiar la un party:X petreceti mai mult timp cu ea pe mess sau in compania eibig grin si afla`i gusturilebig grin lasa`te sa te descopere si ea pe tinebig grin deveniti cei mai buni prieteni iar apoi mai este doar un mic pas simple intrebare"vrei sa fim impreuna?"big grinsucces:*

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Subiectele abordate ar trebui sa fie despre teme, profesori, colegi, referate, prieteni, etc. big grin Sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna cipri
Daca nu bagi o persoana in seama nu are cum sa te bage ea pe tine tu trebuie sa faci pasul de a vorbi cu ea, cum sa nu ai curaj ii zici si tu buna si de la buna pornesti la ce faci etc
Nu fi timid ca nu castigi nimic vorbeste cu ea si vazand ca o bagi in seama poate isi va da seama ca o placibatting eyelashes

hai succes :* bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie' sa discuti despre ceva anume. Trebuie sa o faci sa rada, sa nu bati campii prea mult si sa vorbesti/scrii politicos.

| lily09 a răspuns:

Simplu...incepi cu... buna ce faci? si nu incepe cu scoala ca pfffffffff...chiar nu e un subiect de discutie cu o fata pe care chiar o placi...intreab-o ce muzica asculta,, care mel ii plac si asa ai sa-ti dai seama ce persoana e ...ca sa nu dai cu batul in balta din prima... poti sa ii spui ce muzica iti place si de ce ...pentru ca si ea sa stie ce fel de baiat esti...hai bafta ...inceputul e greu ...restul vine de la sine .si daca va potriviti .nu mai aveti nevoie de sfaturi... o sa va prinda dimineata pe mess...hahahahahha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebi ce muzica ii place apoi ii spui ce-ti place tie cauti muzica pe internet o asculti si u pe ce care ii place ei si ii trimiti si ei muzica ta favorita si tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, eu cred ca`i mai bine sa ii sp direct in fata ce simnti tu pentru ea, si at va sti si ea cum sa vrb cu tine, sa nu te creada decat un simplu coleg si-atat, poate daca`i sp din`ainte ce simnti, vei avea mai multe sanse decat daca iti pierzi vremea facanduti curaj sa-i sp si sa ne ceri noua parerea, frate sp acum pana nu ti`o fura altu`, at va fi prea trz, si daca va afla stii ce`ti va spnerdai, sa stii ca si mie imi placea si`mi place de tine si stilu tau dar daca tu na`i facut nimic am crezut ca nu ma placi! Deci sp live in fata ca`ti place de ea si atunci vei vedea daca chiar si ea te place sau nu! Oricum multa bafta si nu pierde timpu` ca se scurge si ramai cu buza fripta, ciao` ast raspuns wavewavewave

| Irini a răspuns:

Poti sa o intrebi la inceput ce face si dupa daca te intreaba ce faci si u u sa ii zici ca faci fte bine si dupa ea o sa te intrebe dc si tot asa laughing sper sa mearga

| raul_8992 a răspuns:

Man... spune-i ce simti pentru ea, pentru ca dacaa nu ii vei spune ii va spune altu si at, ai pierduto, deci conteaza sa fii primul care ii zice ce simte pentru ea.si dupa aia vei vedea ce va urmabig grin pune mana pe ea. succesbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca depinde sh de fata daca e de la tara o iei direct daca e fica de prof iei cu scoala...restu este tacere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine e sa cunosti fata, sa fi sigur daca te place, dar asta nu inseamna sa astepti o vesnicie! In 2 saptamani iti poti da seama ce daca simte si ea ceva pentru. tine. E mai greu cum aflii ca te place, dar invit-o la un film, afara, sa iti cunoasca prietenii sa ii cunosti si tu pe ai ei! Si sper sa mearga treabaa! BAFTA! :d

| spike404 a răspuns:

Intreab-o ce teme ai pentru maine laughing succes garantat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai laketilor voi cand vreti sa cuceriti o fata. nu incepeti cu ce teme ai pentru maine. chestii din astea. ca pareti niste papagali... ia-o frumos. cu ce muzica asc. cum isi petrece timpul liber...

| ElizaAndreea13 a răspuns:

Fii tu insatiwinking