| anonim_4396 a întrebat:

Ce sunt extratereștrii? Cine i-a creat?

6 răspunsuri:
| lilith16 a răspuns:

Dar dacă noi suntem un experiment al extraterestrilor si ei sunt creatorii noştri avand in vedere ca sunt considerate fiinţe foarte destepte? sau daca noi suntem extraterestrii pentru ei?(((((:

| Beyou799 a răspuns:

Exatraterestrii sunt fiinte sau microorganisme ce exista in afara Terrei, in exteriorul ei mai exact. Si s-au format in functie de conditiile de supravietuire, de existenta, de mediu. Unii oameni nu cred in existenta lor.

| llleo a răspuns:

Oamenii i-au creat. laughing Dacă înțelegi la ce mă refer, desigur.

| cristian200313 a răspuns:

Extraterestii sunt extraterestri laughing
Oamenii desigur ca l-au creatlaughing Pentru glume proaste laughing ca sa creada copii ca sunt extraterestilaughing

| Vikaa a răspuns:

Eu am creeat extraterestii, sunt o zeita, duuh

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Definitia pentru extraterestrii se refera la faptul ca (ceva) provine din afara Terrei.
Si... pe noi cine ne-a creat? Noi ce suntem?
Nimeni nu stie ce sunt oamenii si cum au fost creati, deci de unde sa stim cine a creat extraterestrii?