| Alex1 a întrebat:

Ce sunt noduli la san? help plss. funda! scuzati categoria:d

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sunt tumori benigne care apar atunci cand celula nu se mai divide ci ataca celelalte celule.

E o anomalie dar care trece prin tratament.

Desigur,pot fii si celule canceroase,maligne, care necesita operatie si chimioterapie, dar asta la femeile si barbatii trecuti de 35 de ani, in general.

O vizita la oncolog si o ecografie sunt necesare pentru diagnostic.

1 răspuns:
| Georgell_3933 a răspuns:

Exces de grasime, care nu te afecteaza cu nimic in afara faptului ca sunt inestetici.