| ioana_7310 a întrebat:

Ce surpriza as putea sa-i fac azi iubitului meu?:X fundita:X:X:X

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Lenjerie sexi.Si sarmale.

| Barney a răspuns:

Daca chiar vrei sa ii faci o surpriza mare, fa-l sa te prinda cu altul (doar o gluma proasta, nu te supara)

Sincer nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.in primul rand o seara romantica fara ca el sa stie daca ai bani te duci frumos la un hotel din zona rezervi o camera iei o sampanie niste lucruri sexy sa te schimbi sa fi mai senzuala... poti face asta si la tine acasa daca stati impreuna sau nu stiu. incercati sa fiti inventative ca baietii sunt ciufuti si le plac surprizele atat lor cat si noua fetele. happy da am uitat sa te intreb e ziua lui? ai mai putea face o pernitza cu poza voastra ti-o da in 3 min big grin

| TheBlindMan a răspuns:

Sa il parasesti cred ca ar fi o surpriza...

| Olivia_7950 a răspuns:

Salut, poti sai daruesti ceva ca il atrage si cel mai pasional e sal saruti el lucreu acesta cel mai tare dorestebig grin