| S_6864 a întrebat:

CE TAMPENIE.deci nu am inteles nimic.Ma uitam la bleach la episodu' in care Ichigo il ucide pe Grimmjow si o ia pe Orihime de mana. Apoi urmatoru' episod fara nici o legatura e despre cei din soul society care au un nou capitan etc. Dupa asta sunt niste episoade despre o enervanta si stupida printesa care vine in oras cu doua garzi cu ea.Si urmatoarele sunt numai cu si despre ea.Eu vreau sa vad ce s-a intamplat in Hueco Mundo dupa ce se lupta Ichigo.Cum dracu au scapat Rukia si Sado daca ei au fost ucisi?! Si ce se intampla cu Ulquiorra care trebuia sa se intoarca peste vreo 3 ore de acolo de unde il trimisese Grimmjow? va rog sa ma ajutati ca eu chiar vreau sa vad XD. si da, dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| FallenAngel_2627 a răspuns:

Buna! Uita-te pe AnimeKage. Acolo sunt toate episoadele din Bleach. La un moment dat se termina cu printesa si se continua de unde a ramas, adica de la lupta lui Ichigo, mai exact episodul 190. Sper ca ti-am fost de folos

2 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Ai cautat pe net? pe youtube? e imposibilwinking

| S_6864 explică:

Normal ca am cautat.nu pun intrebari nebazate pe ceva rolling eyes