| Artemiss a întrebat:

Ce te atrage prima data la un baiat/o fata?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

Depinde de situatie... daca sunt la o petrecere - felul cum danseaza...la o conferinta - felul cum prezinta un anumit subiect, in discutii serioase - modul cum abordeaza unele probleme, intre prieteni - bunul simt, umorul, spontaneitatea...astea sunt la prima vedere si apoi urmeaza cercetarea amanuntita de sus pana jos, daca doresc sa fie alesul meu si nu mi l-a luat alta inainte.

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

-Comportament
-Fizic
-Ochii
-Felul de a fii
-Zambetul

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In primul rand ochii love struckAsta ma atras intodeauna. Apoi:
-Comportamentul.
-Aspectul fizic ( cat de catbig grin)
-zambetul
-privirea
-Felul lui de a fi happy

| Antrax a răspuns:

Fata, freza, stilul

| Puiutz a răspuns:

Buna:*. prima si prima data ma uit in ochii luilove struck. apoi de sus pana jos. asa o data`laughing. ca mna:d. sa vad si eu cum iihappy. dar oricum nu doar fizicul conteaza. dar totusi putintel asatongue.la zambet love struck. imi plac baietii care zambescbig grin. nu stiu dc laughing. unii is asa dulcilove struck. ofof baietii astialaughing

:*:*

| Bishop a răspuns:

Simtul umorului laughing

| catalina_2916 a răspuns:

pai aspectul, bineinteles (zambetul, ochii, buzele, corpul,).asta e primul lucru pe care il observi la o persoana. dupa care comportamentul...si imi plac baietii care miros bine :X:X:X

| kitty_8919 a răspuns:

Pe mine ma atrage aspectul fizic, comportamentul

| SMTHING a răspuns:

Ochii
Zambetul
Comportamentul
Stilul

| Onutzu a răspuns:

Aspectul fizic

| BuMeRaNg a răspuns:

Pai.prima data cand ma uit la un baiat ii vad fata...aspectul fizic.tongue... apoi daca ma intereseaza incerca sa aflu cat mai multe lucruri despre el...si tot asa.tongue. sper ca am fost de ajutor.tongue

| kenzo a răspuns:

Trebuie sa recunoastem ca aspectul fizic are un rol determinant atunci cand esti atras(a) de cineva... insa nu e suficent, mai sunt si alte calitati cum ar fi comportamentul, inteligenta, si multe altele...

| traiescinlumeaviselor a răspuns:

Prima data fizicul, apoi comportamentulhappy. da pe tine ce te atrage?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caracterul

Ochii si parfumul.Nu ma refer la parfum de sute de euro, pur si simplu la un parfum finut, care miroase placut big grin

Apoi dintii, igiena este foarte importanta

Si mainile.Imi plac barbatii care au mainile mari si degetele strambe laughing (si bineinteles, unghii ingrijite)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...numai cand ti-am vazut poza...am ramas lipit de tinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe mine personal fizicul si chipul lui, dar sa aiba si ceva de minte nici chiar unu prost de bubuie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zambetu, rasul din plin... daca nu e vesel nu prea ma atrage neavand nimic in comun cu mine...adica na incerc s agasesc ceva care sa reperezinte si din stilul meu de viatalaughing

| nuintelegnimic a răspuns:

Fizicul si comportamentullove struck sa nu fie cel mai frumos dar nici cel mai urat si sa stie cum sa se comporte cu o fatabatting eyelashes

| marianaaa2938 a răspuns:

Ochii, am o idee fixa privind acest lucru, mai ales daca vine vorba despre ochi albastri si verzi!