| TzangaaaUr a întrebat:

Ce te doare mai exact cand nasti?
Doare mai tare nasterea decat dezvirginarea?

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu. Dezvirginarea te poate ucide. Nu incerca.

| darrio2007 a răspuns:

Din punctul de vedere al unei femei e clar ca nasterea doare mai tare.Dezvirginarea dureaza cateva secunde pe cand travaliul la nastere si nasterea propriu zisa poate dura cateva ore.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce doare?
Pai tu ce crezi ca doare cand vaginul se dilata de vreo cateva ori si scoti 2-3-4 kg pe acolo?

| alexandrualind a răspuns:

Nasterea doare mai tare.

| DryIce a răspuns:

Hahaha laughing daca ar durea sa faci sex ai mai face? ar mai face asta animalele? De cand doare dezvirginarea? Sti cand doare cand se face dupa 35 de ani, daca faci la 18 nu doare nimica. Nasterea eu stiu ca poate si ucide in unele cazuri nu doar sa doara, care durerea e ca si cand ti se rup toate oasele din corp deodata, asa se zice. happy doare mai putin daca te spanzuri lol /:-P))