| vasileelena_4651 a întrebat:

Ce te inteleg.si eu iubesc o persoana cu care m-am intilnit simi place f. tare de el. dar problema este ca si el are prietena.si vreau sil intorc dar nu stiu cum.as vrea si eu simi gasesc un baiat dar nul pot uita pe el...si de aceea ceilalti baieti nu inseamna nimic pentru mine. ce sa fac? cum sa-l uit? ce-mi sfatuiti?

1 răspuns:
| Oanix a răspuns:

Buna Elena! Nu este ultimul baiat din lume. Nu te poti axa numai pe el. Parerea mea este sa nu te mai gandesti la el, poate ca nu ti atat de mult la el, poate a devenit doar o fixatie. Incearca sa uiti ocupati timpul cu ceva mai constructiv sau chiar iesi cu prietenele la un suc, in parc:X:X acum a venit caldura si ai tot timpul:X:X distreazate! sper ca ti-am fost de folos ...ai grija de tine... da-mi si mie un vot http://superfete.cancan.ro/Concurenta-11152/#voted