| Sergiu_1459 a întrebat:

Ce te pasioneaza? Pe mine fotbalu` happy

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Palavragealawinking

| elena a răspuns:

Cea mai mare pasiune a mea este... dragostea!

| Alisa a răspuns:

Copiii, inotul, muzica (o ador) si fotbalul, dar doar sa joc laughing, mi-e dor de vremurile alea, eram singura fata de la mine din cartier care juca de dimineata pana seara fotbal cu baietii laughing.

| Klara a răspuns:

Pe mine...paranormalul laughing

| cornel a răspuns:

TPU muzica fotbalul

| Rebecca a răspuns:

Actoria.

| Insurgent a răspuns:

Actoria
muzica
si fotbalul, dar sincer nu imi prea place sa ma uit la el, doar sa joctongue
Wrestlingul
mersul cu rolele
si mai multe...

| Daniella13 a răspuns:

Fotografia. Uneori mai si desenez, nu atat de mult cum desenam acum ceva timp, dar tot e ceva.

| gabriela a răspuns:

Fotbalul, TPU, si copiii!

| LuS[z] a răspuns:

DanSul muzica ciclismul si sunt mai multe big grin

| Helene a răspuns:

Dansul, muzica, actoria, moda, handbalul, voley'ulhappy

| Rebe97 a răspuns:

Dance

| TrustMe a răspuns:

Patinajul. Skiul. Tenisul. dar urmaresc numai Fotbal laughing

| Biankaa a răspuns:

Patinaju sh dansu love struck.si mai joc din cand in cand fotbal cand ma duc la tara ptc nu prea am ce face rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbalul, muzica, love, mobilul, CS-ul, TV-ul, lama (Orbit mah rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansul si inotul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misterul.

| ionutdmx a răspuns:

Fotbalul big grin

| Adelina309 a răspuns:

Dansul, actoria, muzica, desnul, lectura, fotografia laughing mai multe