| StanciuMihaela a întrebat:

Ce tigari fumati? PS:nu vreau raspunsuri gen:lasa-te de fumat.

Răspuns Câştigător
| Cσcσ a răspuns:

Dunhill,Kent,sau lasa-te de fumat laughing

5 răspunsuri:
| Saskesai a răspuns:

Nu fumez, dar stiu ca Kent 8 sunt bune ^_^.

| mykydutza08 a răspuns:

Fumez pall mall sau kent lung depinde ce vreau, kent-ul mi-se pare mai tare, pall mall e de zi cu zi. Funda.

| Radu284 a răspuns:

Dunhill negru, si tigari facute de mine.

| Maioru a răspuns:

Am fumat de la 18 ani pana la 36 ani si acum am 21 ani de cand nu am mai pus tigarea in gura.Culmea este ca nu m-am apucat cu tigari cum ar fi:Kent, Pall Mall, Marlboro, Winston sau altele ci am inceput cu Nationale si Carpati dupa care Amiral si Snagov

| slenderica a răspuns:

Lasa-te de fumat.