| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie facut daca un adolescent(de la alt liceu,profil real)vrea sa se transfere la alt liceu(mai bun) pe profilul filologie,intensiv spaniola,la inceputul clasei a X-a,daca ultima medie a liceului si a specializarii la care doreste sa intre e 7, 72 si el a luat 7, 60

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie facut nimic, doar sa mearga mai departe la scoala unde a fost repartizat, ca transferurile se pot realiza numai daca copilul este eligibil si are media egala sau mai mare, ceea ce acest copil NU o are, deci nu poate fi transferat.

| dullcat a răspuns:

Buna.Logic ar fi sa alegi alt liceu la care se potriveste media ta? Mult succes!

| CalulNegruDeMatase20008 a răspuns (pentru dullcat):

Adolescentul doreste la acel liceu(nu sunt eu)

| CalulNegruDeMatase20008 a răspuns:

Nu gasesc in gatu tau ca daca gaseam nu intram pe aplicatia asta de tot... sa intreb sclavi ca tine.In plus de ce stai pe aplicatia asta daca nu raspunzi la intrebari

| CalulNegruDeMatase20008 a răspuns:

La ma ta in pat, eu sunt ursul sa inceapa concursul

| CalulNegruDeMatase20008 a răspuns:

Bag **** in toata ma ta aia de neamuzant