| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa aiba si ce nu persoana de langa voi? big grin

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

O masina misto, o vila la mare si neaparat o cabana la munte, o vila pe Dorobanti, sa detina un mall din capitala, un club, de preferat Bamboo, si cat mai multe miliarde in cont.
Glumesc. Nu trebuie sa aiba nimic. Trebuie sa te respecte, sa te simti protejata langa el, sa te iubeasca neconditionat, sa nu aiba secrete fata de tine si sa-ti fie alaturi.

| jupinu2011 a răspuns:

Trebuie sa aiba curaj tubeu si sa fi in siguranta cu el,, si sa aiba cei 7 ani deacasa,, nu trebuie sa se ia de lume degeaba

| FaraNume2 a răspuns:

Pai...persoana de langa mine trebuie sa fie in primul rand sincera,apoi sa-mi inspire incredere,sa-mi fie alaturi la bine si la greu,sa fie alaturi de mine in situatii dificile cand sunt la pamant,sa ma iubeasca cu adevarat, nu sa-mi spuna de o mie de ori pe zi "te iubesc" dar sa arate contrar, deci sa-mi dovedeasca asta; acea persoana sa aiba romantism, sensibilitate, rabdare, cuvinte potrivite la momentul potrivit... sautari pe frunte day dreaming love struck Stiu, cer prea multe laughing) dar orice-i bun pentru mine, nu? happy