| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa cumperi daca mergi in vizita la o fosta profesoara de'a ta?
Profa e deschisa cu noi si ne-a rugat sa-i ducem niste tuica buna de la tara de la bunicul meu, dar in afara de asta as mai vrea sa-i mai cumpar ceva, insa nu stiu ce: un suc, o ciocolata, o cutie cu bomboane

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca ti-a zis de tuica nu-i mai trebuie altceva. Eventual niste sunca.Merge bine cu tuica.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Si ceapa rosie din aia lunguiata
Paine ma gandesc ca are rolling on the floor

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Uitasem de ceapa.Ai dreptate, Angy.

| wolder a răspuns (pentru darrio2007):

Sper ca glumeati straight face

| darrio2007 a răspuns (pentru wolder):

Bineanteles.Dar ea cred ca nu.N-am prea auzit de asemenea cerere. Tuica d-aia buna de la tara.Inseamna ca ii place.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un buchet de flori e suficient

| Fatamuntilor a răspuns:

Cu un buchet de flori sigur nu gresesti!

| Doub a răspuns:

O cutie de bomboane sau un buchet de flori.

| cristinela4 a răspuns:

Cumpără o gustare potrivită la țuică sau un buchet de flori!