| ionut1134 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ajung utilizator senior?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai minim 100 de răspunsuri aprobate și postate dar și 10 zile de la activarea contului.
Succes!
Pa, pa.

| ionut1134 explică (pentru Legiuitoarea):

Aprobate insemnand castigatoare?

P. S OMG rank 2 :0 bravo

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ionut1134):

Bună din nou.
Aprobate înseamnă postate. Sunt multe care nu respectă regulamentul și nu mai sunt postate.
Succes!
Pa, pa.

| ionut1134 explică (pentru Legiuitoarea):

Aa si inca ceva... nu mai stiu de cate zile il am dar pot afla si de acolo de sus unde scrie ziua? sau e de cate zile intru pe cont?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ionut1134):

Bună iar.
Sub avatarul tău spune de când ajuți oamenii, de atunci ai contul.
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Să dai 100 de răspunsuri şi să ai cel puţin 10 zile vechime pe site.

Baftă!