| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa ma placa fetele. FUNDA

Răspuns Câştigător
| pisicutzza990 a răspuns:

Pai in caz ca sunteti destinati sa fiti impreuna, te va placea..si poarta-te frumos, nu injura prea rau si un lucru important! Nu incerca sa te dai mare! Fetele urasc asta..si incearca sa vorbesti cu ea mai mult, sa te apropi de ea.

6 răspunsuri:
| pisicutzza990 a răspuns:

Pai depinde.Pentru ca fiecare fata are gustul ei.Dar poti sa mergi la sala ca sa fii in forma.Si nu iti fa griji, fiecare persoana are perechea lui.Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru pisicutzza990):

Eu am gasit-o dar cum sa o agat nu stiu.

| anonim_4396 explică (pentru pisicutzza990):

Tu imi scrii in calitate de fata? Eu nu sunt vorbaret chiar daca incerc nu se primeste.Cuvinte nu imi ajug.

| pisicutzza990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,in calitate de fata.Si stiu cel mai bine cum ar trebui sa se comporte baietii ca fetele sa ii placa.

| anonim_4396 explică (pentru pisicutzza990):

MULTUMESC pentru sfat il voi incerca.

| pisicutzza990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Npc! Bafta si mult noroc!

| pisicutzza990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai in caz ca sunteti destinati sa fiti impreuna, te va placea..si poarta-te frumos, nu injura prea rau si un lucru important! Nu incerca sa te dai mare! Fetele urasc asta..si incearca sa vorbesti cu ea mai mult, sa te apropi de ea.