| browneyes99 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu imi mai fie frica de caini? sau cel putin cum sa ma feresc de ei astfel in cat ei sa nu isi dea seama. plss la cel mai "bunoc" (laughing ) raspuns dau funda!kiss

Răspuns Câştigător
| kidaa a răspuns:

Pai atunci cand tie frica cainele simtee...deci incearca chiar daca tie frica nuarata asta adica nu arata asta cainelui si pe expresia fetei razi mereu nu arata o fata speriata si te uita la el ca la felu' 12 ca el simte ba chiar incearca sa te joci cu el. sper ca team ajutat.bafta! fundita?

1 răspuns:
| kidaa a răspuns:

Multumesc fiidca miai daruit fundita dar nu trebuia sa mai astepti sa vezi si alte raspunsuri?