| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac in jocul Singles 2? big grin Funda!batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| IDoNotKnow a răspuns:

Buna! E simplu. Tu doar te joci.In,, Story'' trebuie sa faci misiunile ca sa poti intra in celelalte 2 locuri [Penthouse si cealalta]Daca vrei doar sa te joci intri in Apartament si iti alegi 3 caractere.Trebuie sa iti faci casa, iti poti cladi o relatie si poti face ceea ce faci in realitate (sa mananci, sa faci dus, sa dormi, sa te uiti la TV, sa citesti o carte etc) si ai anumite necesitati de facut. Distractie placuta!