| cez a întrebat:

Ce trebuie sa fac la Lady Popular ca sa pot incepe cursurile de bucatar?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| allllll a răspuns:

Da pe oras>birou de locuri de munca>incepe curs nou>dai click pe cursul de bucatar.Astept fundita

1 răspuns:
| RrreeallTtiiMee a răspuns:

Buna! ca sa poti incepe cursurile trebuie sa:1 Sa ai bani pentru ati plati cursurile, si apoi dai acolo la birouri locuri de munca.si asa te angazezi pentru a deveni brutar, muncesti 8 ore pe 50 de dolari.Nu e prea convenabil, dar asta e.a si mergi la biblioteca si citeeste pe fiecare zi maca 30 min, vei vedea dc... Sper ca ti-am fost de ajutor, Bye!