| FreakyHalloweenBoy a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a avea un canal de youtube precum al INNEI, Savannei Outen sau alti artisti etc? Ma refer ca pe canalul de yt in partea de sus sa pot scrie "available on iphone" sau "find me on facebook, twitter"... Sper ca intelegeti ce vreau sa zic :)) Nu prea stiu sa explic.Totusi poate intelegeti mai bine daca intrati aici :-j :
http://www.youtube.com/user/InnaRomania

1 răspuns:
| uNNe a răspuns:

Pai trebuie sa ai cont pe you tube iar apoi acolo vei gasi canalul propriu si'l modifici tu.