| Alexandra_Medana_1987 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a-mi creste sâni?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic special, doar sa te hranesti corect si bine, sanii se dezvolta hormonal, iar fiecare fetita are ritmul ei.
Unele fetite au sani inmuguriti de la 11 ani, altora abia incepe procesul pe la 17-18 ani. Totul se intampla conform mostenirii tale genetice, de la mama ta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sanii reprezinta niste organe ale corpului a caror marime finala este stabilita prin informatia genetica care ti-a fost transmisa de catre parintii tai prin genele care au intrat in constitutia ADN-ului tau. Marimea sanilor tai este similara cu marimea finala a talpii piciorului, a lungimii bratelor, a inaltimii tale, culoarea ochilor sau a parului, care in mod normal nu pot fi modificate. In cazul sanilor exista implantul mamar cu ajutorul carora se poate mari bustul, dar optiunea de a apela la asa ceva tine de convingerea fiecarei femei in privinta modificarii "frumusetii" organismului in detrimentul sanatatii. Foarte multi barbati apreciaza si aleg sanii mici si fermi in locul unor tate sau ugere "voluptoase". Alegerea iti apartime. Multa sanatate!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| незнакомкa123 a răspuns:

Fa masaj cu crema in toata seara 10 min la unu 10 min la celalalt si o sa vezi efectu

| Cuțu2 a răspuns:

Sa astepti!